آب و خاک آب و خاک مرند tag:http://ab-khak.mihanblog.com 2016-09-24T15:25:15+01:00 mihanblog.com نقشه برداری 2016-09-01T01:32:20+01:00 2016-09-01T01:32:20+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/99 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) نقشه برداری در شهرستانهای تبریز ، مرند ، جلفا ، میانه ، سراب، سردرود با نازل ترین قیمتمهندس داوودی 09144016390توتال استیشن . تئودولیت نقشه برداری
 در شهرستانهای تبریز ، مرند ، جلفا ، میانه ، سراب، سردرود
با نازل ترین قیمت
مهندس داوودی 09144016390
توتال استیشن . تئودولیت
]]>
کاریکاتور روز 2016-08-30T03:25:53+01:00 2016-08-30T03:25:53+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/98 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار)

]]>
پاورپوینت آبیاری تحت فشار 2016-08-30T03:24:50+01:00 2016-08-30T03:24:50+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/97 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) پاورپوینت آبیاری تحت فشار54 اسلاید به‌ازاء هر هکتار آبیاری تحت‌فشار، امکان اشتغال دائم ۷۸/۰ نفر فراهم می‌گردد، لذا با توجه به افزایش جمعیت جویای کار که با نگرشی جدید از زاویه اشتغال‌زائی به مقوله توسعه آبیاری تحت‌فشار می‌تواند ضرورت اجراء این روش به‌عنوان عزم‌ملی در دستور کار قرار گیرد که تا حدودی بتواند بحران بیکاری را جبران کرده و توجیه مناسبی برای الزام سرمایه‌گذاری دولتی در این بخش باشد.با عنایت به برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده تا سال ۱۴۰۰، جمعیت کشور به ۱۲۰میلیون نفر خواهد رسید که

پاورپوینت آبیاری تحت فشار
54 اسلایدبه‌ازاء هر هکتار آبیاری تحت‌فشار، امکان اشتغال دائم ۷۸/۰ نفر فراهم می‌گردد، لذا با توجه به افزایش جمعیت جویای کار که با نگرشی جدید از زاویه اشتغال‌زائی به مقوله توسعه آبیاری تحت‌فشار می‌تواند ضرورت اجراء این روش به‌عنوان عزم‌ملی در دستور کار قرار گیرد که تا حدودی بتواند بحران بیکاری را جبران کرده و توجیه مناسبی برای الزام سرمایه‌گذاری دولتی در این بخش باشد.
با عنایت به برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده تا سال ۱۴۰۰، جمعیت کشور به ۱۲۰میلیون نفر خواهد رسید که نیاز غذائی این جمعیت حداقل ۱۲۰ میلیون تن در سال را شامل می‌شود و اگر بخواهیم با توجه به وضعیت فعلی استفاده ار آب، این حجم را تأمین کنیم، حداقل به ۱۶۵ میلیارد مترمکعب آب نیاز داریم که با توجه به پتانسیل آب قابل استحصال کشور که حداکثر ۱۳۰ میلیارد مکعب را شامل می‌شود، عملاً غیرقابل دسترس است.
فهرست مطالب
آبیاری تحت فشار را توسعه دهیم
اشتغال‌زائی
ارزش افزوده
افزایش سطح زیرکشت آبی
ایجاد جاذبه در بخش کشاورزی
کاهش هزینه‌های تأمین آب
سیستمهای آبیاری تحت فشار
انواع سیستم های قطره ای
آبیاری دریپ
آبیاری زیر بستری
آبیاری فواره ای ( بابلر )
آبیاری اسپری
طرز کار کلی سیستم قطره ای
محاسن آبیار ی قطره ای
عملیات زراعی آسانتر
به کارگیری آ‌ب شور
معایب آبیاری قطره ای
گرفتگی
یکنواختی
شرایط خاک
تجمع نمک
خطرات
معرفی سیستم آبیاری قطره ای
واحد کنترل مرکزی
وسائل بکار رفته در دستگاه کنترل مرکزی عبارتند از
لوله های اصلی و لوله های نیمه اصلی
لوله های رابط
لوله های فرعی یا لترالها
قطره چکانها
لوله های فرعی قطره چکا نی
بست ابتدا ئی و انتها ئی
اتصا لات
فشار شکن
انواع آرایش قطره چکانها و سطح خیس شده
آرایش مستقیم یک ردیفه
آرایش مستقیم دو ردیفی
آرایش قطره چکانهای چند شاخه ای
آرایش قطره چکانها بصورت زیگزاک
آبیاری بارانی

خرید
]]>
سیستمهای آبیاری تحت فشار 2016-08-30T03:24:05+01:00 2016-08-30T03:24:05+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/96 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) (سیستم های قطره ای) ، ( آبیاری بارانی) مقدمه كشور ایران از نظرموقعیت استراتژیكی و اقلیمی یكی از كشورهای بی نظیر در كره زمین است با وسعتی برابر 1648000 كیلومتر مربع از شمال تا جنوب واز شرق تا غرب دارای آب و هوای متغیر با اقلیم های متفاوت است . در كشوری با این همه نعمات خدادای ، نباید فقر یافت شود . در حالیكه معضلات اجتماعی امروز ناشی از عدم بكار گیری نیروها در استفاده از این نعمات می باشد . (سیستم های قطره ای) ، ( آبیاری بارانی)

مقدمه

كشور ایران از نظرموقعیت استراتژیكی و اقلیمی یكی از كشورهای بی نظیر در كره زمین است با وسعتی برابر 1648000 كیلومتر مربع از شمال تا جنوب واز شرق تا غرب دارای آب و هوای متغیر با اقلیم های متفاوت است . در كشوری با این همه نعمات خدادای ، نباید فقر یافت شود . در حالیكه معضلات اجتماعی امروز ناشی از عدم بكار گیری نیروها در استفاده از این نعمات می باشد .

]]>
کمی با آبیاری تحت فشار ... 2016-08-30T03:19:43+01:00 2016-08-30T03:19:43+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/95 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) پنجمین نمایشگاه گل و گیاه و ماهیان تزئینی اصفهان پنجمین نمایشگاه گل و گیاه و ماهیان تزئینی اصفهان
پنجمین نمایشگاه گل و گیاه و ماهیان تزئینی اصفهان
فروش نوار تیپ نوا دریپ سمنان
انواع آبپاش‌ها در کشاورزی و فضای سبز
معرفی اجزای سیستم‌های آبیاری بارانی
چهاردهمین نمایشگاه کشاورزی اصفهان
هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب اصفهان
آبپاش ویر ۳۶ پلاستیکی: معرفی و مشخصات فنی
تونل انتقال آب صفارود: طولانی‌ترین تونل انتقال آب کشور
روش‌های کاهش ضربه قوچ در ایستگاه پمپاژ
آبپاش ویر ۳۵ تمام دور: معرفی و مشخصات فنی
آبپاش روتوری T3 شرکت Weathermatic: معرفی و مشخصات فنی
نرم‌افزار انتخاب ایستگاه فیلتراسیون آبیاری قطره‌ای
اتصالات جوشی پلی‌اتیلن: معرفی و کاربرد
آبپاش آمبو (Sime Ambo): معرفی و مشخصات فنی
دریپر میخی ایریتک : معرفی و مشخصات فنی
اجرای فضای سبز و محوطه‌سازی در مشهد
تبدیل پیچی پلی اتیلن : معرفی و کاربرد
فروش محصولات ایزی دریپ easydrip
نوار تفلون: معرفی و کاربرد آن
لوله پلی اتیلن فاضلابی : معرفی و ویژگی‌ها
لوله پنج لایه PEX-AL-PEX: معرفی و مزایای آن
اتصالات فاضلابی پلی اتیلن: معرفی و کاربرد
آماده سازی بستر استخر جهت نصب ورق ژئوممبران
اهتمام دولت و اختصاص بودجه آبیاری تحت فشار
]]>
روشهای عمده بهره‌ برداری مصنوعی از آب زیرزمینی 2016-08-30T03:18:37+01:00 2016-08-30T03:18:37+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/94 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) چاه چاه سوراخ قایمی است که از سطح زمین تا داخل منطقه اشباع آب زیرزمینی حفر می‌گردد و به تدریج آب زیرزمینی در آن جمع می‌شود. بیرون آوردن آب از چاه یا بطور مصنوعی و با استفاده از تلمبه‌های دستی یا موتوری صورت می‌گیرد. استفاده از آبهای زیرزمینی بوسیله حفر چاه در همه نقط دنیا متداول است. حفر چاه برای استخراج آب زیرزمینی در رسوبات ناپیوسته بیشتر به روش ضربه‌ای و در سنگها عمدتا به روش دورانی صورت می‌گیرد. استفاده از آبهای زیرزمینی بوسیله حفر چاه در همه نقاط دنیا متداول است. حفر چاه برای استخراج آب زی چاه
چاه سوراخ قایمی است که از سطح زمین تا داخل منطقه اشباع آب زیرزمینی حفر می‌گردد و به تدریج آب زیرزمینی در آن جمع می‌شود. بیرون آوردن آب از چاه یا بطور مصنوعی و با استفاده از تلمبه‌های دستی یا موتوری صورت می‌گیرد. استفاده از آبهای زیرزمینی بوسیله حفر چاه در همه نقط دنیا متداول است. حفر چاه برای استخراج آب زیرزمینی در رسوبات ناپیوسته بیشتر به روش ضربه‌ای و در سنگها عمدتا به روش دورانی صورت می‌گیرد. استفاده از آبهای زیرزمینی بوسیله حفر چاه در همه نقاط دنیا متداول است.

حفر چاه برای استخراج آب زیرزمینی در رسوبات ناپیوسته بیشتر به روش ضربه‌ای و در سنگها عمدتا به‌روش دورانی صورت می‌گیرد. قطر چاه‌ها بسته به نیاز از 15 سانتی متر به بالا انتخاب می‌شود. در اطراف چاه‌های اکتشافی اصلی اغلب چاههایی نیز با قطر کمتر حفر می‌شود که «پیزومتر» نام دارد. از پیزومترها برای اندازه ‌گیری تغییرات سطح استیابی یا پیزومتریک استفاده می‌شود. برای جلوگیری از ریزش و مسدود شدن چاه ، در داخل آن لوله محافظ کار گذاشته می‌شود. لوله محافظ از سطح زمین تا یکی دو متر زیر سطح استیابی برون منفذ است.

لوله‌هایی که در مقابل سفره‌های آبدار قابل بهره ‌برداری قرار دارند مشبک‌اند. در زمینهای سست و ریزشی ، همزمان با پیشرفت عملیات حفاری ، لوله‌ای محافظ به داخل چاه رانده می‌شود. معمولا در فاصله بین لوله محافظ مشبک و دیواره چاه را با شن و ریگ پر می‌کند تا عمل انتقال آب از سفره آبدار به داخل چاه با سهولت بیشتری صورت گیرد.
در چاههای آبی که به روش ضربه‌ای حفر شده‌اند، به دلیل نبودن گل حفاری در داخل چاه‌ها ، عملیات ژیوفیزیکی انجام نمی‌شود. اجرای چاهنگاری در چاههایی که به روش دورانی حفر شده‌اند امکان پذیر است و توسط آن می‌توان اطلاعات ذیقیمتی از بخشهای آبدار زیر سطح زمین بدست آورد.

قنات
عبارتست از یک سوراخ افقی ، با شیب کمی به سمت خارج تا مسافتهای طولانی در دل زمین حفر می‌شود تا به سفره آب زیرزمینی رسیده و در آن پیشروی نماید. این مسیر افقی معمولا توسط چاههای قائم متعددی به سطح زمین متصل می‌شود. از این چاهها مصالح حفاری شده به خارج هدایت شده و ضمن ایجاد امکان پیشروی سریعتر ، موادی نیز انجام شود. در کف قنات معمولا با قرار دادن ناوه‌ها سفالی ، یا مصالح دیگر ، از نفوذ مجدد آبها ، ضمن حرکتشان به خارج ، جلوگیری می‌شود.

پیزومتر
پیزومتر چاهی است به قطر 10 تا 20 سانتیمتر که در داخل آن جدار فلزی یا پلاستیکی به قطر 5 تا 15 سانتیمتر قرار داده شده ‌است. حفر و تجهیز پیزومترها مشابه دیگر چاههاست و از آنها به دلیل مخارج کمترشان بیشتر و در مرحله اکتشاف استفاده می‌شود. مقدار پیزومترها معمولا در کنار چاههای اصلی معمولا 2 تا 5 حلقه است که عموما در جهت کلی جریان آب زیرزمینی منطقه نسبت به چاه قرار می‌گیرند. فواصل پیزومترها تا چاه اصلی بین 20 تا 500 متر است. در مواردی نیز پیزومرهای عمیقی را به طور منفرد و جهت بررسی وضعیت آب و احتمالا انجام آزمایش پمپاژ حفر می‌نمایند.
ویژگیهای هیدرودینامیکی سفره آب
آب شناسان با بررسی نحوه ورود آب زیرزمینی به چاه ، به روشهای مختلف ، مخصوصا با استفاده از آزمایش پمپاژ و اندازه‌گیری پایین رفتن سطح آب ، برخی از مهمترین ویژگیهای سفره آب را تعیین می‌کنند. این ویژگیها که به ضرایت هیدرودینامیکی سفره آب موسوم‌اند اطلاعات ذیقیمتی در مورد آب زیرزمینی بدست می‌دهند.
مهمترین ضرایب هیدرودینامیکی سفره آب عبارتند از :
آبدهی ویژه : مصرف مقدار آبی است که بر اثر نیروی ثقل می‌تواند از لایه آبدار خارج شود.
ضریب ذخیره : رابطه بین پایین رفتن سطح استیابی با برداشت آب از سفره را مشخص می‌کند.
آبدهی مجاز : حداکثر مقدار برداشت سالیانه آب را که نتیجه نامطلوب به همراه ندارد، مشخص می‌کند.
ضریب نفوذپذیری : توانایی محیط را برای عبور دادن آب مشخص می‌سازد.
ضریب قابلیت انتقال : توانایی ستونی به ارتفاع ضخامت سفره آب و در عوض واحد را در انتقال آب نشان می‌دهد.
پمپاژ
با آغاز پمپاژ و استخراج آب از چاه ، سطح آب زیرزمینی یا پیزومتریک ، در اطراف چاه به تدریج پایین می‌رود و فرورفتگی مخروطی شکلی ایجاد می‌شود. بر اثر پایین رفتن سطح آب در اطراف چاه ، جریان طبیعی آب زیرزمینی تغییر می‌کند و آب اطراف و نقاط دورتر با سرعتی بیشتر به سمت چاه جریان می‌یابد. گسترش و عمق مخروط افت به دبی و مدت زمان پمپاژ و مشخصات هیدرودینامیکی سفره آب بستگی دارد. با گذشت زمان سرعت گسترش و عمیق شدن مخروط افت کاهش می‌یابد. در هر زمان منطقه‌ای از اطراف چاه تحت تاثیر پمپاژ قرار می‌گیرد، که به آن منطقه یا دایره تاثیر و شعاع آن را شعاع تاثیر می‌گویند.

با توجه به مشخصات هیدرولیکی سفره آب و مقدار دبی آب استخراجی از چاه ، ممکن است پس از مدتی که از آغاز پمپاژ گذشت، سطح پایین رونده آب درون چاه ثابت شود. در این حالت سطح آب درون چاه را «سطح دینامیک» می‌گویند. بر طبق تعریف افت کلی عبارت از فاصله قائم بین سطح استیابی اولیه و کف مخروط افت تثبیت شده‌است. در صورتی می‌توان از یک چاه بطور دائم بهره‌ برداری کرد که با توجه به نوع زمین و مقدار استخراج آب ، عمق چاه طوری اتتخاب شود که سطح آب زیرزمینی هیچگاه از ته چاه پایینتر نرود. گسترش افقی مخروط افت می‌تواند تا 10 برابر عمق چاه یابیشتر نیز بشود. ایجاد مخروط افت گسترده می‌تواند نشست زمین را به همراه داشته باشد.

پمپاژ منظم آب از یک چاه با دبی ثابت و انجام برخی اندازه ‌گیریهای همزمان ، قادر است اطلاعات ذیقیمتی از وضعیت آب زیرزمینی و ضرایب هیدرودینامیکی سفره آب بدست دهد. ساده‌ترین این اندازه‌ گیریها تعیین میزان آبدهی است، که عبارت از مقدار آب استخراجی در واحد زمان است. در صورتی که مقدار پایین رفتن سطح استیابی را در فواصل زمانی اندازه بگیریم، زمانی خواهد رسید که سطح استیابی تقریبا ثابت می‌شود. در این حالت مقدار آب ورودی به چاه برابر مقدار آب پمپاژ شده است. در اینجا نسبت دبی پمپاژ به افت حاصل از آن ، برآوردی از ظرفیت ویژه است که معیاری برای مقایسه قدرت آبدهی دو یا چند چاه است. مقدار ظرفیت ویژه وابسته به قابلیت انتقال است.

آزمایش پمپاژ معمولا در چند مرحله انجام می‌شود و در هر مرحله پمپاژ با دبی معین ، آن اندازه ادامه می‌یابد تا سطح آب در چاه ثابت شود، سپس این عمل با دبی بیشتر تکرار می‌شود و در هر مرحله مقدار افت کلی تعیین می‌شود. از این اطلاعات می‌توان جهت محاسبه آبدهی مجاز استفاده کرد. در شرایطی که پس از پاپان پمپاژ سطح استیابی به‌جای اول خود باز نگردد. مصرف پمپاژ بیش از حد است. از یک سفره آب باید آن اندازه برداشت نمود که موجب افت دائمی سطح استیابی شود. در غیر این صورت ممکن است مخارج استخراج آب از حد قابل قبول فراتر برود. ضرایب هیدرودینامیکی ، که معمولا توسط بررسی نحوه ورود آب به چاه و آزمایش پمپاژ تعیین می‌شود، کاربردهای زیادی در بررسیهای اکتشافی آب زیرزمینی و نحوه بهره‌ برداری از آن دارد.
مهمترین کاربردهای ضریب هیدرودینامیک
تعیین فاصله مجاز چاهها و قناتها از یکدیگر
تعیین اثر پمپاژ چاههای مجاور به روی یکدیگر در زمان بهره ‌برداری
برنامه‌ریزی برای بهره ‌برداری از آب چاهها برای مصارف مختلف
تعیین اثر ساختهای زمین شناسی بر روی افت آب در چاهها
رسم منحنیهای هم افت در اطراف چاههای پمپاژ شده
تعیین حجم کل آبی که زمین می‌تواند برای مدت چندین سال برای امور مختلف تامین کند.
تعیین میزان آب نفوذ کرده به داخل زمین
بیلان آب
آخرین مرحله در مطالعه آبهای زیرزمینی برقراری معادله «بیلان آب» یا تعادل هیدرولوژیکی در حوضه مورد مطالعه است. بیلان آب از مفاهیم اساسی در هیدرولوژی است و با تعیین مقادیر کمی اجزا آن می‌توان تاثیر دخالت انسان را در چرخه طبیعی آب و همچنین نحوه صحیح بهره ‌برداری از منابع آب ، روشن کرد. برای آنکه منابع آب زیرزمینی به طور نامحدود قابل بهره‌برداری باشد. باید بین تمام آبهای ورودی به حوضه و آبهای خروجی از آن تعادل هیدرولوژیکی وجود داشته‌باشد. از یک سفره مقدار معینی آب می‌توان استخراج کرد که آبدهی مجاز نام دارد. «آبدهی مجاز» مقدار آبی است که می‌توان سالیانه از یک سفره آب زیرزمینی برداشت نمود بدون آنکه نتیجه نامطلوبی از نظر تامین آب به بار آید.

متخصصان آبهای زیرزمینی برای تعیین مقدار آب زیرزمینی قابل بهره ‌برداری سالیانه یک منطقه ابتدا باید بیلان آب منطقه ، یعنی شرایط تعادل هیدرولوژیکی آن را بدست آورند. این عمل را می‌توان با تعیین مقدار بارش سالیانه در حوضه آبریز و کسر مقادیری که به صورت تبخیر یا تعرق و یا بوسیله آبهای جاری از منطقه خارج می‌شود و مقدار آبهایی که به داخل زمین نفوذ کرده‌اند، بدست آورد. این محاسبه را می‌توان به صورتی دیگر از جمله با بررسی تغییرات سطح آب در چاههای موجود در منطقه نیز انجام داد.

]]>
آمادگی همکاری 2016-08-28T05:47:23+01:00 2016-08-28T05:47:23+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/93 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) شرکت ژیوار در زمینه های پیمانکاری ، طراحی و نظارت با موضوعات آب و خاک اعلام آمادگی می نماید . جهت هماهنگی بیشتر تماس بگیرید. 04133324445 09144016390 شرکت ژیوار در زمینه های پیمانکاری ، طراحی و نظارت با موضوعات آب و خاک اعلام آمادگی می نماید .

جهت هماهنگی بیشتر تماس بگیرید.

04133324445

09144016390

]]>
رزومه مهندسی شرکت ژیوار - بخش آب و خاک و فضای سبز 2015-06-12T12:48:08+01:00 2015-06-12T12:48:08+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/92 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) رزومه مهندسی شرکت ژیوار - بخش آب و خاک و فضای سبز :دکوراسیون داخلی و آکواریوم آب شور و شیرینکاشت و داشت نهال - 100 هکتاری کرجارائه بام سبز به همراه طراحی سازه ای آن و نظارت سازهساخت و طراحی گلخانهتعیه و توزیع گیاهان داروییساخت ویلا09144016390  دلدارwww.zhico.ir
رزومه مهندسی شرکت ژیوار - بخش آب و خاک و فضای سبز :
دکوراسیون داخلی و آکواریوم آب شور و شیرین
کاشت و داشت نهال - 100 هکتاری کرج
ارائه بام سبز به همراه طراحی سازه ای آن و نظارت سازه
ساخت و طراحی گلخانه
تعیه و توزیع گیاهان دارویی
ساخت ویلا
09144016390  دلدار
www.zhico.ir
]]>
معرفی وب سایت همایش سازه های هوشمند 2015-06-12T12:31:55+01:00 2015-06-12T12:31:55+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/91 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) www.icrss.ir www.icrss.ir
]]>
قهرمانی تیم تیراندازی با کمان سنتی هدف(پوتا) آذربایجان شرقی در جهان 2015-06-12T12:28:40+01:00 2015-06-12T12:28:40+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/90 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) http://www.aryanews.com/News.aspx?code=20150607104619221&svc=91مسابقات کمانگیری روی اسب و کمانهای سنتی هدف ( پوتا ) و فلیگیت آرچری قهرمانی جهان در بخش انفرادی و تیمی در دو شهر استانبول  و شهر قهرمان ماراش و با حضور 22 کشور از سراسر جهان و به مدت شش روز و با میزبانی ترکیه برگزار شد.به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛ تیم آذربایجان شرقی که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت کرده بود، با مربیگری مهدی اسلامی خطیبی که دارای 15 سال سابقه درخشان در رشته سوارکاری می http://www.aryanews.com/News.aspx?code=20150607104619221&svc=91
مسابقات کمانگیری روی اسب و کمانهای سنتی هدف ( پوتا ) و فلیگیت آرچری قهرمانی جهان در بخش انفرادی و تیمی در دو شهر استانبول  و شهر قهرمان ماراش و با حضور 22 کشور از سراسر جهان و به مدت شش روز و با میزبانی ترکیه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛ تیم آذربایجان شرقی که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت کرده بود، با مربیگری مهدی اسلامی خطیبی که دارای 15 سال سابقه درخشان در رشته سوارکاری می باشد و در حال حاضر نیز حدود 3 سال است که به تیراندازی با کمان و کمانگیری روی اسب مشغول به فعالیت است توانست شگفتی خلق کند.
نماینده ایران در این مسابقات که با 3 نفر از یزد و 6 نفر از آذربایجان شرقی و در مجموع 2 نفر از بانوان ایرانی و 5 نفر از آقایان و با دو خردسال در این مسابقات شرکت کرده بود.
تیم ملی ایران در بخش تیمی مقام قهرمانی و مدال طلای  تیراندازی با کمان سنتی هدف (پوتا) و فلیگیت آرچری را از آن خود کرد و در بخش انفرادی نیز مهدی اسلامی خطیبی با کسب مدال طلا و با دریافت کاپ بلورین مسابقات به عنوان فنی ترین کمانگیر سنتی هدف (پوتا) شناخته شد.
مهدی اسلامی خطیبی گفت: ازهیئت تیراندازی با کمان آذربایجان شرقی خصوصا از دبیر پرتوان و سخت کوش آقای کاظم قبادی که تمام ثمره ها و افتخارات تیراندازی با کمان استان مدیون اوست  و خانواده عزیزم که همیشه و در همه حال در کنارم بودند و حمایتم کرند نهایت تقدیر و تشکر را می کنم.
لازم به ذکر است که بعد از اتمام این مسابقات آقای مهدی اسلامی خطیبی که بنیانگذار و اولین مربی رشته تنت پگینگ ( شمشیرزنی و نیزه زنی روی اسب ) در ایران است ، توانست به مربیگری خود برای اولین بار اقدام به آموزش تیم منتخب کشور ترکیه نماید .
اسامی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران: مهدی اسلامی خطیبی، داود دلدار، هادی دلدار، محمد اسلامی خطیبی، معصومه اسدی سیلاب، دنیز اسلامی خطیبی(آذربایجان شرقی)، فاطمه ابراهیمی، حسین اسدی و محمد ناصر رحمتی مقدم(یزد)
سرمربی: مهدی اسلامی خطیبی، سرپرست: محمد ناصر رحمتی مقدم و تدارکات: معصومه اسدی

قهرمانی تیم تیراندازی با کمان سنتی هدف(پوتا) آذربایجان شرقی در جهان

]]>
فروش استثنایی پنل پیام کوتاه 2014-07-19T06:39:46+01:00 2014-07-19T06:39:46+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/89 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) قیمت هر پیامک 8.3 تومان09144016390 دلدار قیمت هر پیامک 8.3 تومان
09144016390
 دلدار
http://www.melipayamak.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/helporder11111111211111.jpg

]]>
آگهی استخدام در تبریز 2014-06-02T04:11:55+01:00 2014-06-02T04:11:55+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/88 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) یک شرکت معتبر با شرایط عالی ، از چند نفر جوان بالای هجده سال ، به صورت پاره وقت دعوت به همکاری می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی دیدار حضوری - تبریز ، آبرسان 09144016390  دلدار یک شرکت معتبر با شرایط عالی ، از چند نفر جوان بالای هجده سال ، به صورت پاره وقت دعوت به همکاری می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی دیدار حضوری - تبریز ، آبرسان

09144016390  دلدار

]]>
Iran Bonsai 2014-04-15T11:04:52+01:00 2014-04-15T11:04:52+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/87 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) یکی از اهداف تولید بونسای، داشتن درختی در اندازه کوچک است که البته شکل و فرم اصلی درخت را همانند آنچیزی که به طور معمول در طبیعت و در فضای آزاد رشد می‌کند، به نمایش بگذارد. به عنوان مثال مجموعه‌ای از درختان بونسای که در یک گلدان رشد کرده‌اند از نظر ظاهری نمای جنگل را بوجود می‌آورند و یا بونسایی که بر روی سنگ (محیط صخره مانند) رشد کرده‌ است تداعی‌کننده درختانی است که در نوک کوه‌ها رشد می‌کنند. اینکه بونسای به چه صورت پرورش یابد تا بیننده در ذهن خود منظره‌ای خاص را مجسم کند اصطلاحا سبک و طرح بونسا  

]]>
نخستین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران 2014-03-13T09:21:15+01:00 2014-03-13T09:21:15+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/86 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) http://www.swem.ir/ خبرنامه ثبت نام تماس با ما هتل ها محل برگزاری برنامه کنگره تقویم برگزاری سازمان اجرایی راهنمای تدوین مقالات پوستر کنگره ورود اردیبهشت ماه 1393 کرج- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران   http://www.swem.ir/

اردیبهشت ماه 1393
کرج- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران
 
]]>
یک مقاله بسیار مفید به زبان انگلیسی در مورد مدیریت منابع آب در ژاپن 2012-09-06T04:34:38+01:00 2012-09-06T04:34:38+01:00 tag:http://ab-khak.mihanblog.com/post/85 ارشد عمران - آب (مهندس دلدار) لطفاً از لینک زیر دانلود کنید(http://rapidshare.com/files/447792069/21.pdf) لطفاً از لینک زیر دانلود کنید(http://rapidshare.com/files/447792069/21.pdf) ]]>